Przejdź do treści

FOTOrelacja KK

Pierwsze zdjęcia z tegorocznego Maratonu Beskidy właśnie do nas dotarły i są po prostu niesamowite! To dzięki Wam, nasi drodzy uczestnicy. To wy tworzycie tę wyjątkową atmosferę i niezapomniane chwile na trasie.

Bez Waszej pasji, determinacji i zaangażowania nie byłoby to możliwe. Dziękujemy za Waszą obecność i za to, że jesteście sercem tego wydarzenia.

Już niebawem podzielimy się pełnym podsumowaniem z tegorocznego Maratonu Beskidy. Bądźcie z nami i obserwujcie naszą stronę internetową maratonbeskidy.pl, aby nie przegapić żadnych nowości!

Chcielibyśmy także serdecznie podziękować naszym niezastąpionym wolontariuszom, którzy z ogromnym zaangażowaniem pomagali przy punktach żywieniowych. To dzięki nim mieliście wsparcie na trasie i dodatkową energię do pokonywania kolejnych kilometrów. Jesteście nieocenieni!

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom, wolontariuszom i wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie. Maraton Beskidy to nie tylko bieg, to wielka rodzina, która razem tworzy niezapomniane wspomnienia.

Z serdecznymi pozdrowieniami – organizatorzy